€ 11.00

Operator maszyn produkcyjnych praca Niemcy od zaraz, Böhlen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 98701 Bohlen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 05:00

Firma produkcyjna z Böhlen poszukuje wykwalifikowanych operatorów maszyn do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz przy wkładaniu i wyciąganiu elementów drewnianych.

Dla Klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko produkcyjne.
Stanowisko obejmuje pracę przy maszynie produkcyjnej.

Obowiązki:
-wkładanie i wyciąganie elementów drewnianych przy maszynie
-obsługa maszyny produkcyjnej
-dbanie o porządek swojego stanowiska pracy

Oferujemy:
-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-możliwość dłuższej współpracy
-bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
-sprawności fizycznej, zręczności
-mile widziane doświadczenie przy pracach stolarskich

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@polskihr.eu z dopiskiem “operator maszyn”.

ID ogłoszenia: 6175e70866e73556

Brak tagów