€ stawka godzinowa

Operator maszyny CNC (cięcie laserowe) – praca w Niemczech 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ahaus
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2015 00:55

Aktualna rekrutacja do pracy w Niemczech na stanowisko operatora maszyn CNC przy cięciu laserowym. Ogłoszenie adresowane do pracowników z doświadczeniem przy cięciu laserem oraz znajomością języka.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy odpowiednich osób posiadających doświadczenie zawodowe zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: operator CNC – cięcie laserowe.

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• znajomość rysunku technicznego i podstawowego sprzętu pomiarowego
• doświadczenie w pracy na maszynach CNC przy cięciu laserem
• sprawność manualna
• prawo jazdy kategorii B – mile widziany własny samochód
• motywacja do pracy na terenie Niemiec

Obowiązki:
• ustawianie i obsługa maszyn CNC do cięcia laserowego
• kontrola jakości i ilości wyprodukowanych elementów

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
• pracę na pełen etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail:info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 93754fec1929ea00

Brak tagów