€ 12,00

Operator suwnicy bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na hali w Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas trwania zlecenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 02:47

Firma z miejscowości Fellbach propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku operatora suwnicy. Zatrudnienie na hali od zaraz z darmowym zakwaterowaniem.

Dla jednego z Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator suwnicy.

Firma zajmuje się produkcją schodów.
Stałe miejsce pracy / hala.

Zakres obowiązków:
– transport za pomocą suwnicy z poziomu 0 dużych i ciężkich elementów betonowych,
– obsługa wózka widłowego (przewożenie elementów)

Oferujemy:
– umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń,
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki,
– długoterminowe zatrudnienie,
– darmowe zakwaterowanie 300m od zakładu,
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski

Wymagania:
– uprawnienia operatora suwnic,
– uprawnienia na wózki widłowe,
– doświadczenie na stanowisku,
– sprawność fizyczna

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “operator”.

ID ogłoszenia: 7175ef1b6a255ee9