€ 2000€

Operator suwnicy od zaraz oferta pracy w Niemczech, Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 70736 Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2020 01:01

Firma z Fellbach zajmująca się produkcją schodów poszukuje od zaraz doświadczonych operatorów suwnicy do pracy w Niemczech. Zakwaterowanie zapewnione darmowo zaledwie 300 m od miejsca zatrudnienia.

Firma zajmuje się produkcją elementów betonowych oraz schodów.

Zakres obowiązków:
– transport za pomocą suwnicy z poziomu 0 dużych i ciężkich elementów betonowych,
– obsługa wózka widłowego (przewożenie elementów)

Oferujemy:
– umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– długoterminowe zatrudnienie;
– darmowe zakwaterowanie 300 metrów od zakładu;
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania:
– uprawnienia operatora suwnic;
– uprawnienia na wózki widłowe;
– doświadczenie na stanowisku;
– chęci do pracy oraz sprawności fizycznej.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu 735 933 892

ID ogłoszenia: 8595fd1f591286e4