€ od 9,61 € + 10 € dodatki

Operator wózka widłowego Niemcy praca bez języka na magazynie w Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt / Mühldorf an Inn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreslona dla najlepszych bezposrednie zatrudnienie u pracodawcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2016 05:45

Firma z okolic Ingolstadt poszukuje pilnie operatora wózka widłowego (także osoby bez znajomości języka) do legalnej pracy w Niemczech na magazynie wysokiego składowania.

Opis stanowiska:

praca na produkcji lub na magazynie przy obsłudze wózka widłowego (regaly wysokiego skladu-widly boczne i przednie) w firmie która jest dostawcą komponentów dla producenta samochodowego.

Wymagania:

•Prawo jazdy kat. B mile widziane
•Własny samochód osobowy mile widziany
•Znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana
•doświadczenie jako Operator wozka widlowego konieczne

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w niemieckiej Agencji Posrednictwa Pracy
•Atrakcyjne i regularnie wypłacane wynagrodzenie
•Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony
•Organizację zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w jezyku niemieckim na adres: ewa.gregori@tempus-ipd.de.

ID ogłoszenia: 2955791c2ef3cbb1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Tempus-ipd
  • Zarejestrowany od: 21 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez Tempus-ipd

Ostatnie przedmioty dodane przez Tempus-ipd »