€ 11,15€ +30€

Operator wózka widłowego Niemcy praca od zaraz w Mudau z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mudau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2021 01:13

Z minimum podstawową znajomością języka na terenie Mudau możliwa od zaraz praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego przy rozładunku, załadunku oraz transporcie towarów w obrębie magazynu.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (okolice Wurzburga)

Miejsce pracy: Niemcy – 69427 Mudau
Nr ref: OPER-WOZK/DE/2022

Zakres obowiązków:
-załadunek i rozładunek transportu zewnętrznego wózkiem widłowym czołowym
-magazynowanie towarów
-transport na terenie zakładu (zaopatrzenie produkcji w materiały)
-wprowadzanie do systemu ERP
-stawka: 11,15 E brutto/H + 30 E diety dziennej
-rekrutacja na 01.2022 r.

Wymagania:
-uprawnienia na wózek widłowy
-obsługa komputera / systemu magazynowego ERP
-samochód na wyjazd
-znajomość j. niemieckiego w stopniu A2/B1

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: OPER-WOZK/DE/2022

ID ogłoszenia: 92561b34fe905521