€ Adekwatne do wkladu pracy

Operator wózka widłowego Niemcy praca w Essen przy rozładunku-załadunku

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 02:54

Firma zlokalizowana w mieście Essen poszukuje operatorów wózków widłowych do legalnej pracy w Niemczech na magazynie z napojami przy rozładunku, załadunku, ściąganiu palet z regałów itp.

Firma Unbekannt GbR poszukuje do pracy operatora wozka widlowego z komunikatzwnzm niemieckim.

Zadania:
– rozladunek i zaladunek palet z napojami,
– sciaganie palet z regalow,
– ukladanie palet na rampach wg specyfikacji.

Oferta:
– praca na czas nieokreslony,
– zarobki adekwatne do wkladu pracy
– opieka zdrowotna,
– mozliwosc zjazdow do Polski w dowolnzm terminie

Szukamy osoby, ktora potrafi pracowac wydajnie, jest skoncentrowana i potrafi zorganizowac sobie wydajnie czas pracy.
Najlepiej z komunikatywnym niemieckim.

Zapraszam na strone internetowa:
www.unbekannt-gbr.de

ID ogłoszenia: 507582da0ecf40bf