€ 1200 euro netto

Operator wózka widłowego – Niemcy praca w okolicach Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigsfelde
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa o prace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 02:41

Agencja zatrudnienia dla swojego kontrahenta z Ludwigsfelde (okolice Berlina) poszukuje doświadczonych operatorów wózka widłowego. Praca w Niemczech przy załadunku, rozładunku palet z napojami.

Poszukujemy Operatora wozka widlowego w Ludwigsfelde(30 km od Berlina).

Zadania:

-obsluga wozka widlowego
-zaladunek i rozladunek palety z napojami
-optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Wymagania:

– doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– umiejetnosc obslugi wozka widlowego przedniego Linde do 3,5 t
– sumiennosci wykonywanej pracy
– gotowosc do pracy w systemie trzyzmianowym:
6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00

Oferujemy:

– legalne i stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace na czas nieokreslony
– zakwaterowanie na terenie Berlina w cenie 350 euro/miesiac
– wynagrodzenie: 9,01 euro brutto/h
– miesieczna premia uznaniowa w wysokosci 100 euro
– dodatki za prace w systemie trzyzmianowym: dodatek za prace w nocy,w niedziele i swieta oraz w gozinach nadliczbowych
– premia swiateczna i urlopowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie aplikacji w jezyku niemieckim pod adres: praca@kuk-personal.de

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Brückenstraße 5a, 10179 Berlin

ID ogłoszenia: 97159688178212a6