€ 1,500.00

Operator wózka widłowego, oferta pracy w Niemczech – Bawaria

  • Miasto: Bawaria okolice: Monachium, Regensburg, Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2016 04:18

Firma z Bawarii zatrudni doświadczonych operatorów wózków widłowych, chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy rozładunku oraz załadunku towarów na magazynie. Zakwaterowanie płatne zapewnione.

Opis stanowiska:
◾Obsługa wózka widłowego
◾Rozładunek/Załadunek
◾Kontrola materiału i towaru
◾Obsługa skanera
◾Praca na magazynie

Wymagania:
◾Uprawnienia na wózki widłowe
◾Prawo jazdy kat. B
◾Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
◾Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
◾Gotowość do pracy w systemie zmianowym
◾Własny samochód (w celu dojazdu do pracy)

Oferujemy:
◾Legalną pracę i umowę na niemieckich warunkach na pełen etat oraz wszelkie świadczenia socjalne, ubezpieczeniowe oraz zdrowotne, które przysługują na terenie Niemiec
◾Wynagrodzenie zgodne z iGZ-Tarifvertrag łącznie z innymi dodatkami
◾Dodatek do Kwatery
◾Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do miejsca docelowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 49557c04a2cdaee0

1 odpowiedź na “Operator wózka widłowego, oferta pracy w Niemczech – Bawaria”

  1. Witam mam na Lukasz mam 32 lata i
    Szukam pracy jako operator wuzka widlowego każdego rodzaju doświadczenie mam 1 rok , język niemiecki bardzo dobrze znam pisać czytać mówić , okolice Monachium -freising najlepiej . Pozdrawia.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Loewe83
  • Zarejestrowany od: 14 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez Loewe83

Ostatnie przedmioty dodane przez Loewe83 »