€ 1500 Netto

Operator wózka widłowego – oferta pracy w Niemczech, Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 00:59

Firma z Regensburga pilnie zatrudni operatorów wózków widłowych do pracy w Niemczech przy rozładunku oraz załadunku towarów. Ogłoszenie z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: okolice: Monachium/Regensburg/Ingolstadt
Region: Niemcy

Opis stanowiska:

- Obsługa wózka widłowego
- Rozładunek/Załadunek
- Kontrola materiału i towaru
- Obsługa skanera
- Praca na magazynie

Wymagania:

- Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
- Prawo jazdy kat. B
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
- Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

- Legalną pracę i umowę na niemieckich warunkach na pełen etat oraz wszelkie świadczenia socjalne
- Ubezpieczeniowe oraz zdrowotne, które przysługują na terenie Niemiec
- Wynagrodzenie zgodne z iGZ-Tarifvertrag łącznie z innymi dodatkami
- Dodatek do Kwatery
- Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do miejsca docelowego

Osoby zainteresowane proszone sa o wysylanie CV na adres: milena.wojcik@loewe-muc.de

ID ogłoszenia: 90257879dd698489

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Loewe83
  • Zarejestrowany od: 14 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez Loewe83

Ostatnie przedmioty dodane przez Loewe83 »