€ 1600 EURO NETTO

Operator wózka widłowego praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz w Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 31 stycznia 2022 00:36

Przy rozładunku-załadunku samochodów ciężarowych od zaraz dostępna legalna praca w Niemczech jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie bez znajomości języka w Heilbronn.

Agencja pracy Sedulus gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Opis stanowiska:
Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
Magazynowanie części samochodowych
Odbiór i wydanie towaru
Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania stanowiska:
Doświadczenie jako operator wózka widłowego
Wymagane uprawnienia na wózek widłowy
Odpowiedzialne stosunek do pracy
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie 1600 € netto
Praca w międzynarodowym zespole
Możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)

Opiekunowie rekrutacji

Skowronek Amanda

amanda.skowronek@sedulus.pl

+48660362547

ID ogłoszenia: 56761f42cce8423b