€ 9,85 - 12,10

Operator wózka widłowego – praca w Niemczech, Monachium 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2017 05:40

Aktualne ogłoszenie dla Polaków – dam pracę w Niemczech na stanowisku operatora wózka widłowego. Zatrudnienie 2017 w rejonie Monachium przy załadunku, rozładunku towarów.

Dla naszych klientów w różnych regionach Niemiec poszukujemy obecnie osób na stanowiska operator wózka widłowego.

Zadania:
- Obsługa różnych typów wózków widłowych
- Załadunek i rozładunek samochodów
- Przygotowanie towarów do załadunku
- Składowanie towarów przy pomocy wózków widłowych
- Ogólne prace magazynowe

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy w magazynie i sprawna obsługa wózków widłowych – prawo jazdy na wózek widłowy
- Gotowość do pracy zmianowej
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Co proponujemy:
- Niemiecką umowę o pracę
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
- Naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą oraz profesjonalne narzędzia
- Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę (płatne przez pracownika)

ID ogłoszenia: 391590066c943e76

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ASkrzynska
  • Zarejestrowany od: 19 października 2016

Inne przedmioty dodane przez ASkrzynska

Ostatnie przedmioty dodane przez ASkrzynska »