€ 9,07 Euro

Operator wózka widłowego wysokiego składowania praca Niemcy Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony lub określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2014 19:47

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech na stanowisko operatora wózka widłowego wysokiego składowania na terenie Frankfurtu nad Menem. Pracodawca oczekuje doświadczenia jak również podstawowej znajomości języka.

SZUKASZ ZATRUDNIENIA W NIEMCZECH?
POSIADASZ NIEZBĘDNE UPRAWNIENIA?
CHCESZ ZDOBYĆ CIEKAWE DOŚWIADCZENIE?

operator wózka widłowego (wysoki skład)

Gdzie będziesz pracował? Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem
Od kiedy praca? Od 10 marca 2014

Oferujemy:
zatrudnienie stałe na czas nieokreślony lub czasowe do połowy maja br.– decyzja należy do Ciebie!!!
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie – 9,07 euro podstawy + nadgodziny + nocki
• zapewnione zakwaterowanie, pokoje 2 – 3 osobowe
• honorujemy polskie uprawnienia na wózki widłowe, bezpłatnie gwarantujemy ich tłumaczenie na język niemiecki

Od Kandydatów oczekujemy:
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego umożliwiającej zrozumienie poleceń pracodawcy – warunek konieczny!
• doświadczenia i uprawnienia do pracy na wózkach widłowych (bocznych)
• wyjazdu własnym samochodem – mile widziane
• gotowości pracy w okresie Świąt Wielkanocnych – warunek konieczny
Zadania na stanowisku:
• praca w magazynach wysokiego składowania
• prawidłowe rozmieszczanie towarów
• dbanie o czystość i porządek miejsca pracy
• bezkolizyjna współpraca z innymi pracownikami

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres praca.niemcy@workservice.pl; w tytule proszę koniecznie wpisać numer ref.: OPW/FFM

ID ogłoszenia: 100053173d974e6e8