€ 4000 zł

Operator wózków widłowych do pracy w Niemczech – Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2015 02:32

Firma z Regensburga poszukuje od zaraz doświadczonych operatorów wózków widłowych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy transporcie oraz rozładunku towarów (palety, boksy, kosze).

Firma Fenix Tax & Work dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko: operatora wózków widłowych

Opis Stanowiska:
-transport oraz układanie boksów
-rozładunek LKWS
-przewożenie palet, boksów, koszy
-praca od zaraz
-wyjazd do pracy 30.08.2015 o godz.18.00

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-własny samochód
-doświadczenie w branży

Oferujemy:
-umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
-bezpłatny kurs jako operatora wózków widłowych kończący się certyfikatem
-system pracy 3 zmianowej
-możliwość pracy w weekendy
-wynagrodzenie w okresie początkowym 1051 EUR netto +diety za nocleg oraz dodatki
-zapewniamy zakwaterowanie płatne 220 EUR

Cv w języku niemieckim proszę przesłać na adres: rekrutacja@fenixtax.pl

ID ogłoszenia: 75955dd986f2541a

2 Odpowiedzi na “Operator wózków widłowych do pracy w Niemczech – Regensburg”

  1. adrianszymkow na 6 czerwca 2017 @ 18:38

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą jeśli aktualne to po prosił bym o kontakt pod 603346383

  2. tomkot1989 na 8 czerwca 2017 @ 09:13

    witam jestem zainteresowany oferta ptosze o jakis kontakt 888131991

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez KrzysztofRekrutacja

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez KrzysztofRekrutacja »