€ 1500€

Operator wózków widłowych Niemcy praca, Turyngia 350 km od granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Turyngia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 grudnia 2016 04:28

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Turyngii (350 od granicy Polskiej) poszukuje operatorów wózków widłowych. Propozycja pracy w Niemczech na magazynie z meblami.

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
Operator wózków widłowych z j. niemieckim

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa wózka widłowego: czołowy lub boczny
- praca ze skanerami,
- zbieranie towaru z obszaru meblowego

WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózki widłowe
- znajomość j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
- dyspozycyjność

OFERTA:
- stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem
- możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia
- praca od poniedziałku do piątku
- zmiany : 3
- praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%
- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

rekrutacja@ksps.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

ID ogłoszenia: 3395849588ba8010