€ 9.85 €

Operator wózków widłowych Niemcy praca w Hanowerze od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 maja 2017 03:13

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla operatorów wózków widłowych w firmie logistycznej z Hanoweru. Propozycja kierowana do osób z doświadczeniem na wózkach spalinowych i elektrycznych.

Agencja Pracy Fair-Mitteln GmbH posiadajaca bogate doswiadczenie w rekrutacji specjalistow oraz pracownikow magazynowych w zwiazku z preznym rozwojem firmy poszukuje nowych kandydatow.
Obecnie dla naszego klienta duzej firmy logistycznej poszukujemy na stanowisko :
OPERATOR WOZKOW WIDLOWYCH HAMELN

Oferujemy:
- Prace na pelny etat w systemie 2 zmianowym,
- Stale zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace,
- Platny urlop,
- Odprowadzane skladki emerytalne i zdrowotne,

Wymagania:
- Uprawnienia na wozki widlowe,
- Prawo jazdy klassy. B
- Doswiadczenie w prowadzenie wozkow elektrycznych I spalinowych,
- Dobra/ komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego w mowie I pismie,

Opis stanowiska pracy:

- Inwentaryzacje,
- Sortowanie zestwow kolowych,
- Zaladunek I rozladunek samochodow ciezarowych
- Wykonywanie innych prac zleconych przez przelozonych
Osoby zainteresowane spelniajace powyzsze wymagania proszone sa o przeslanie cv w j.niemeickim na adres e-mail: rec@fair-mittelt.com

Uprzejmie informujemy,ze skontaktujemy sie jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 608591ec76369b2d