€ 2000€

Operatora wózka widłowego – dam pracę w Niemczech w Zwickau blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 03:15

Poszukiwani operatorzy wózków widłowych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na terenie Zwickau blisko granicy. Zatrudnienie przy rozładunku, załadunku towarów.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Poszukujemy operatora wózka widłowego do pracy w Niemczech blisko polskiej granicy

Zakres obowiązków :

• realizację załadunków i rozładunków
• prawidłową obsługę dokumentacji magazynowej
• realizację inwentaryzacji
• obsługę transportu wewnętrznego

Wymagania :

• świdectwo egzaminu kwalifikacyjnego operatora wózka widłowego
• dyspozycyjność
• doświdaczenie zawodowe min. 2-letnie
• znajomosc programu SAP
• prawo jazdy i własny samochód
• dobra znajomość języka niemieckiego konieczna

Oferujemy :

• różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
• umowę o pracę na czas nieograniczony
• ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
• zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o załączenie kopii dyplomów, kursów, szkoleń, świadectw pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 965597b26aa80947

1 odpowiedź na “Operatora wózka widłowego – dam pracę w Niemczech w Zwickau blisko granicy”

  1. Lukasz910702 na 5 listopada 2017 @ 10:02

    Witam posiadam uprawnienia oraz prawo jazdy kat B był bym zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt pod nr.tel 510722566