€ 1050 euro

Opieka dla starszej pani bez demencji dam pracę w Niemczech na niemiecką umowę o pracę

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aachen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min. 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 00:24

Atrakcyjne zatrudnienie w Aachen na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Poszukiwana opiekunka osoby starszej do pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka.

Niemiecki pracodawca firma Plh24hebi zatrudni opiekunkę z podstawowa znajomością języka niemieckiego do seniorki bez demencji, poruszającej się o własnych siłach. Pacjentka absolutnie nie ingeruje w prace opiekunki! Noce spokojne BEZ POTRZEBY WSTAWANIA do seniorki.

Zakres obowiązków:

– sprzątanie
– pranie prasowanie
– robienie zakupów
– przygotowywanie posiłków
– pomoc w higienie osobistej
– spacery
– pacjentka korzysta z toalety samodzielnie bez pomocy opiekunki

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– niemieckie pełne ubezpieczenie zdrowotne w tym opłacane składki emerytalne, zdrowotne, rentowe, wypadkowe.
– zwrot kosztów podróży
– wyżywienie oraz zakwaterowanie
– wynagrodzenie miesięczne 1050 € netto
– darmowy dostęp do Internetu oraz TV w pokoju.
– Oferta pracy od 21.08.2015

Wymagania:

– znajomość (może być podstawowa lub komunikatywna) języka niemieckiego
– minimalny okres zatrudnienia – dwa miesiące.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie CV pod adres e-mail sekretariatu lub kontakt telefoniczny.

Kontakt:

Tel: Biuro DE 0049 241 991 272 92
Tel: Biuro PL 0048 61 222 6706
E-mail: plh24sekretariat@yahoo.de

ID ogłoszenia: 43355ad041a79179

Brak tagów