€ uzależnione od znajomości języka

Opieka do starszej mobilnej pani z Hanoweru, oferta pracy w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 00:45

Potrzebna opiekunka osób starszych do szybkiego podjęcia pracy w Niemczech na terenie Hanoweru przy opiece nad Panią w wieku 89 lat. Seniorka ma problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Pani ma 89 lat i waży 50 kg. Jest osobą komunikatywną. Podopieczna ma problemy z poruszaniem, ze wzrokiem (zwyrodnienie plamki żółtej-bardzo słabo widzi) i ze słuchem (ma aparat słuchowy). Cierpi na osteoporozę i artrozę.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów.

Opieka: pomoc w pielęgnacji ciała: przy myciu, ubieranie, pomoc w przyjmowaniu posiłków i w poruszaniu (np. w dojściu do toalety). towarzyszenie podczas spacerów, rozmowy.

Praca w nocy może wystąpić gdy podopieczna będzie potrzebowała pomocy.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domu, zapewniony jest dostęp do Internetu. Nie ma zwierząt w domu. Syn odwiedza podopieczną średnio raz na dwa tygodnie. Opieka medyczna nie przyjeżdża.

Czas wolny: 2 h w ciągu dnia + 1 wolny dzień w tygodniu (8 godzin).

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

Poszukujemy niepalącej opiekunki z mocną komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego, gotowej do wyjazdu 26.07. na dwa miesiące

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 50857852724b3a67