€ 950-1200

Opieka nad osobą starszą, niepełnosprawną praca Niemcy 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min 2 m-ce
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2014 20:24

Agencja pośrednictwa poszukuje osób do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki-opiekunka nad osobą starszą, niepełnosprawną. Oferta z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Firma Brawo powstała w 1992 roku. Jesteśmy marką cenioną i rozpoznawalną na rynku łódzkim.
Prowadzimy agencję pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 9003.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy opiekunek dla osób starszych i niepełnosprawnych do pracy w Niemczech. Szukasz pracy za granicą od zaraz? Zgłoś się do nas! Prześlij swoje cv pod adres brawo.rekrutacja@gmail.com .

OBOWIĄZKI:
Do obowiązków opiekunki należy m.in. kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo, wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne.

WYMAGANIA:
– znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym i bardzo dobrym
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi poświadczone referencjami
– mile widziane kursy opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
– odpowiedzialność, pozytywne i życzliwe nastawienie do podopiecznych
– prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY PAŃSTWU:
– atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia i stopnia znajomości języka)
– legalne zatrudnienie
– transport pod adres podopiecznego
– darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy
– stały kontakt z biurem pośrednictwa oraz współpracownikiem w Niemczech
– nasze usługi są bezpłatne!
– wyjazd na minimum 2 miesiące

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 97952c53c4fa0aff

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Brawo
  • Zarejestrowany od: 29 listopada 2013

Inne przedmioty dodane przez Brawo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Brawo »