€ 1300 euro/msc

Opieka nad seniorem praca w Niemczech w okolicach Augsburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2018 04:34

Począwszy od 31-go sierpnia potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorem z Augsburga, który jest osobą leżącą i porusza się na wózku.

Miejsce zlecenia: okolice Augsburga
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 31 sierpnia

Opis zlecenia:
Podopieczny – pan Karl jest osobą leżącą (82 kg, 172 cm). Potrzebuje pomocy podczas chodzenia i wstawania, najczęściej korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję, przez co często jest rozkojarzony i zapominalski. Choruje również na cukrzycę. Dwa razy dziennie przychodzi do niego pielęgniarka. Inkontynentny.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka samotnie nieopodal centrum miasta (parter w bloku). Opiekun ma zapewniony dostęp do Internetu i telewizji. Ma własny pokój, natomiast łazienkę i kuchnię dzieli z podopiecznym.

Obowiązki opiekuna:
– prowadzenie gospodarstwa domowego,
– przygotowywanie posiłków,
– pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny,
– zmiana pieluchomajtek,
– transfer na wózek (dostępny lift)

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi,
– referencje z poprzednich zleceń,
– opiekun musi być osobą niepalącą.

Zapewniamy:
– stawka 1300 euro netto/miesiąc,
– bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
– jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
– wysokie składki ZUS,
– możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
– gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
– pomoc prawną, językową i medyczną.

ID ogłoszenia: 3975b8149dd7af23