Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do uzgodnienia

Opieka osób starszych – oferta pracy w Niemczech okolice Kassel i Marburga od 3.01.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankenberg, Kassel, Marburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2015 03:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opieka osób starszych – oferta pracy w Niemczech okolice Kassel i Marburga od 3.01.

Opis

Potrzebny opiekun lub opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w okolicy Kassel / Marburga. Zatrudnienie od stycznia 2016 przy opiece nad panią w wieku 95 lat.

Stan zdrowia

Podopieczna ma 95 lat (150 cm wzrostu, 51 kg). Cierpi na osteoporozę, depresję, nadciśnienie, inkontynencję i alergię (ma zaczerwienienie na szyi). Poza tym pani ma problemy z poruszaniem się. W domu używa laski, poza domem balkonika. Podopieczna noce przesypia spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Obowiązki

pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach (myciu, ubieraniu), zmiana pieluchomajtek, towarzyszenie podczas spacerów, wizyt u lekarza i znajomych, spędzanie czasu z podopieczną, zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Jak na swój wiek jest jeszcze osobą komunikatywna i dość samodzielną. Lubi grać w gry towarzyskie. Rodzinie zależałoby aby nie odsuwać podopiecznej od codziennych obowiązków, jak np. gotowanie czy robienie zakupów. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Dodatkowo jest telewizor i radio. Zapewnione są również nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne do Polski. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.
Kontakt

tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 2.01.2016 na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

     

ID ogłoszenia: 3505668272918a52

ilość wszystkich wyświetleń: 778, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.