Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1100-1150

Opieka osób starszych praca w Niemczech na zastępstwo w Siegen 31.07 do 08.09

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Siegen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 02:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opieka osób starszych praca w Niemczech na zastępstwo w Siegen 31.07 do 08.09

Opis

Poszukiwana osoba chętna do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych na zastępstwo począwszy od końca lipca do 8-go września 2016. Opieka nad Panem w wieku 94 lat.

Firma zajmująca się od 10 lat opieką nad osobami starszymi oferuje pracę na zastępstwo w Niemczech, Nadrenia Westfalia (NRW), w Siegen (100 km na wschód od Kolonii) w terminie od 31 lipca do 8 września 2016 roku.

Oferta dotyczy opieki nad starszym panem, 94 lata, bez dźwigania (lekka pomoc przy wstawaniu i siadaniu), bez zmiany pieluszek (trzeba pomóc w ubikacji przy zdjęciu i założeniu spodni i bielizny). Pan ma lekkie ograniczenia w funkcjonowaniu ze względu na przebyty przed kilkoma laty wylew, choruje również na cukrzycę, miewa stany lękowe. Zachował jasność umysłu, bardzo sprawnie obsługuje iPod’a, lubi muzykę i wycieczki, czyta. W zakres obowiązków opiekunki wchodzi pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się, nadzór nad myciem i kąpielą, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, spacery.

Wymagania w stosunku do opiekunki: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, umiejętność prowadzenia samochodu (automatyczna skrzynia biegów), osoba o pogodnym usposobieniu, rozmowna.

Jest dostęp do Internetu, wygodny pokój.

Zagwarantowane solidne przekazanie obowiązków przez stałą opiekunkę (pracuje na tym zleceniu od 2013 roku, sprawdzona, spokojna oferta pracy).

Uwaga! Podopieczny nie toleruje osób palących papierosy!

Warunki zatrudnienia:
umowa zlecenie, ZUS od średniej krajowej tzn. od 4055 PLN, zwrot kosztów podróży. Wynagrodzenie w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego pomiędzy 1100-1150 EUR.

Ze strony firmy zapewniona całodobowa opieka w nagłych przypadkach, rzetelne rozliczenie wynagrodzenia za pracę, możliwość wyboru waluty wypłaty wynagrodzenia (EUR lub PLN), rozliczenie w terminie do 10 dnia następnego miesiąca po zakończeniu zlecenia, możliwość wypłaty zaliczek na poczet przepracowanych okresów.

Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do 18 lipca 2016. Kontakt na adres Email: dlewandowska@carework-gkt.pl lub SMS na numer 602 818 040.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie numeru oferty: 2338.

CareWork – 10 lat działalności w branży opieki nad osobami starszymi zobowiązuje i daje gwarancję sprawnej i dobrej organizacji pracy dla opiekunów w Niemczech!

www.carework.pl

     

ID ogłoszenia: 991577e642196fa0

ilość wszystkich wyświetleń: 333, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kurtsil
  • Zarejestrowany od: 2 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez kurtsil

Ostatnie przedmioty dodane przez kurtsil »