€ 1800 € netto/mies

Opiekun lub opiekunka osoby starszej – praca Niemcy, Berlin, Hamburg i inne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin, Hamburg, Frankfurt, Kolonia, Bonn
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2017 05:03

Agencja zatrudnienia dla branży opiekuńczej poszukuje kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku opiekunów osób starszych w Berlinie, Hamburgu, Kolonii, Bonn i Frankfurcie.

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami, poszukuje Opiekunek i Opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece osób starszych na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:
• Pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (jedzenie, ubieranie, itp.),
• Troska o podopiecznego – uzależniona od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzeń,
• Pilnowanie terminów wizyt lekarskich oraz obecność podczas ich trwania,
• Pomoc w dopełnianiu zaleceń lekarskich,
• Towarzyszenie podczas spacerów oraz wyjazdów,
• W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.), spędzanie wolnego czasu z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu jego pasji i zainteresowań.

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym,
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
• Mile widziane referencje i kursy z zakresu opieki nad seniorami.

Nasi Partnerzy gwarantują:
• NAJWYŻSZE STAWKI NA RYNKU – OD 1100 DO 1800 EURO NA RĘKĘ MIESIĘCZNIE!
• Atrakcyjne premie, bonusy i upominki za wyjazdy w okresie świątecznym,
• Premie za polecenie nowego pracownika,
• Stałą współpracę,
• Składki ZUS oraz możliwość ubezpieczenia członka rodziny,
• Elastyczne terminy wyjazdów i różne formy zatrudnienia, współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski oraz Niemiec,
• Zwrot kosztów podróży,
• Całodobową opiekę koordynatora na miejscu (koordynatorzy w Niemczech sprawdzają i znają rodziny, do których delegowani są Opiekunowie),
• Całodobowy kontakt z polskim biurem,
• Duży wybór sprawdzonych i bezpiecznych ofert pracy,
• Oferty dopasowane do Twoich oczekiwań!

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu! :)
Tel. 531 917 877
Mail: monika.duda@pflegehelden.pl
Region: Trójmiasto

ID ogłoszenia: 93559fc71e0f24f6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: monika.duda
  • Zarejestrowany od: 4 października 2017

Inne przedmioty dodane przez monika.duda

Ostatnie przedmioty dodane przez monika.duda »