€ 1,000.00

Opiekun-opiekunka osób starszych oferty pracy w Niemczech Düsseldorf 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 marca 2015 01:05

Ogłoszenie dla opiekunów oraz opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech na terenie Düsseldorfu w sezonie 2015 przy opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi.

MEDIPE Sp. z o. o. Medical Care Staffing wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad trzynastoletnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji dla sektora medycznego. Pomagamy pracodawcom uzupełnić braki kadrowe, oferując pracę dla lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz opiekunek/opiekunów osób starszych na terenie Europy Zachodniej. Dajemy możliwość rozpoczęcia nowego życia zawodowego i osobistego pracownikom sektora medycznego.

Opis stanowiska pracy
Praca polega na opiece nad osobą starszą, często wymagającą pomocy przy poruszaniu się, przyjmowaniu posiłków, pielęgnacji, przesiadaniu się z łóżka na wózek. Podopieczni to osoby schorowane (z początkami demencji, po zawale, czasami z zaburzoną orientacją czasowo-przestrzenną, chorzy na depresję). Potrzebują osoby, która się nimi zaopiekuje, zadba o ich wyżywienie i dotrzyma im towarzystwa.

• znasz język niemiecki,
• jesteś osobą dyspozycyjną,
• masz minimum 2 miesięczne doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi.

Oferujemy
• Legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• Wysokie wynagrodzenie i możliwość uzyskania atrakcyjnej premii (za pracę w okresie świątecznym, polecanie opiekunki, polecanie rodziny),
• Terminową wypłatę wynagrodzenia w walucie wybranej przez Opiekuna/ Opiekunkę (euro lub złotówki)
• Ubezpieczenie i opłacone składki ZUS,
• Pokrycie kosztów podróży
• Opiekę koordynatora w czasie pobytu na zleceniu,
• Oferty i terminy dobrane indywidualnie do umiejętności i preferencji Opiekuna/ Opiekunki.

KONTAKT: E-mail
info@medipe.com
tel.: +48 71 750 77 11,
+48 71 750 78 14,
+48 71 – 750-78-17
kontakt od 16.00 do 20.00
Lokalizacja biura
ul. Gajowicka 195
53-150 Wrocław;
PON-PT 8.00-20.00

ID ogłoszenia: 2915501bd6873761

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Medipe
  • Zarejestrowany od: 5 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez Medipe

Ostatnie przedmioty dodane przez Medipe »