€ 1,200.00

Opiekun osób starszych praca w Niemczech centrum Monachium (Pani 87 lat)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 21 maja 2017 03:12

Poszukiwany opiekun bądź opiekunka osób starszych do legalnej pracy w Niemczech w centrum Monachium. Zatrudnienie w opiece nad seniorką w wieku 87 lat po amputacji palca stopy w następstwie cukrzycy.

Stanowisko pracy: opiekunka – opiekun osoby starszej/praca naprzemienna w Polsce i Niemczech
Termin podjęcia pracy: 20 czerwca 2017
Obowiązki opiekuna osoby starszej:
Pomoc w prowadzeniu domu oraz podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych dla 86-letniej pani po amputacji palca stopy (następstwa cukrzycy). Niewielkie problemy z pamięcią krótkotrwałą wynikające z wieku, nie jest to demencja. Z usposobienia jest spokojną, łagodną osobą. Nie trzeba dźwigać, bez pieluszek. Dla podopiecznej trzeba prowadzić dom, pilnować, żeby przyjmowała odpowiednią ilość płynów dziennie, przygotowywać posiłki z uwzględnieniem podstawowych zasad diety dla diabetyków. Mieszkanie w samym centrum Monachium!
Oferowane warunki zatrudnienia
- umowa zlecenie – kontrakt na minimum 60 dni pracy w Niemczech
- wynagrodzenie netto 1200 Euro (składki na ZUS zgodnie z przepisami dot. pracowników delegowanych)
- zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego w ramach umowy (osobny pokój)
- pokrycie kosztów dojazdu do i powrotu z pracy w Niemczech
- wprowadzenie w obowiązki przez opiekuna przekazującego zlecenie
- możliwość wyboru waluty wypłaty wynagrodzenia (w EUR lub PLN)
- profesjonale i przyjazne wsparcie sprawnego zespołu pracowników merytorycznych firmy
- możliwość nawiązania długoletniej współpracy
Wymagania:
- więcej niż średnia znajomość języka niemieckiego
- znajomość podstaw żywienia dietetycznego dla chorych na cukrzycę
- umiejętność prowadzenia domu
- wykluczeni są kandydaci palący papierosy.
Zgłoszenia i dodatkowe informacje:
Email na adres rekrutacja@carework.pl
Telefon stacjonarny: 61 662 10 81 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
Przy aplikacji na to stanowisko pracy w opiece podaj numer oferty: 5661
Chcesz poznać nas przed złożeniem swojej oferty – informacje o naszych usługach w zakresie opieki nad osobami starszymi w Niemczech znajdziesz na www.carework.pl
10 lat na rynku opieki nad osobami starszymi oraz certyfikat TÜV zobowiązują do solidności!

ID ogłoszenia: 450591ee248b26b3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kurtsil
  • Zarejestrowany od: 2 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez kurtsil

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kurtsil »