€ 1,200.00

Opiekunka dla starszego pana z miażdżycą – Niemcy praca w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 03:03

Poszukiwana sympatyczna opiekunka osoby starszej do pana Felixa z miażdżycą w Kolonii. Legalna praca w Niemczech przy opiece nad seniorem wymagającym stałego nadzoru.

Opiekunka dla Seniora cierpiącego na miażdżycę – Köln

Senior mieszkający w Köln poszukuje sympatycznej, doświadczonej opiekunki. Pan Felix cierpi na miażdżycę kończyn dolnych, dlatego wymaga stałej opieki. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niego rehabilitant, w tym czasie opiekunka może mieć czas wolny. Pan Felix bardzo lubi grać w szachy.

Zadania Opiekunki: prace domowe, takie jak: przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki: towarzyszenie w wizytach u lekarza, rozmowy oraz spacery z podopieczną, opieka pielęgnacyjna, dbałość o zachowanie pór kąpieli oraz o regularne przyjmowanie leków przez podopieczną.

Wymagania:

Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia.
Naszym Kandydatkom gwarantujemy:

– umowę w oparciu o nowe przepisy unijne

– druk A1 i kartę EKUZ

– ZUS od prognozowanej średniej krajowej brutto – prawie 4000 zł brutto!

– bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie

– organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony

– zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

ID ogłoszenia: 988560296ff40cb7

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.