€ 1,200.00

Opiekunka do seniorki praca w Niemczech przy opiece, Neunkirchen 11.08.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neunkirchen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 mc
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 00:51

Poszukiwana opiekunka osób starszych gotowa od 11 sierpnia do podjęcia pracy w Niemczech w miejscowości Neunkirchen przy opiece nad Panią Johanną w wieku 89 lat. Podopieczna cierpi na demencję, inkontynenecję częściową (cewnik), ma problemy z poruszaniem się.

Poszukujemy sympatycznej opiekunki dla 89-letniej podopiecznej pani Johanny, zamieszkałej w Neunkirchen (okolice Siegen). Podopieczna cierpi na demencję, inkontynenecję częściową (cewnik), ma problemy z poruszaniem się. Pani Johanna waży ok. 56 kg i ma 174 cm wzrostu. Podopieczna mieszka ze swoim małżonkiem, który jest samodzielny.
Termin rozpoczęcia: 11.08.
Miejscowość: Neunkirchen (Siegen)
Czas trwania umowy: 2 mc
Wynagrodzenie: 1200 euro netto

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:
• Osobny pokój
• Internet
* Szczegóły oferty wakacyjnej przedstawiają nasi rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
Stan podopiecznej
• drugi stopień niepełnosprawności
• demencja
• przebyty udar
• inkontynenecja częściowa (cewnik)
• niedowidzenie (okulary)
• dezorientacja czasowo – przestrzenna
• problemy z poruszaniem się – podopieczna porusza się za pomocą balkonika

Wymagane kwalifikacje
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• doświadczenie w opiece, samodzielność podczas wykonywania obowiązków
• referencje
• wyrozumiałość i empatia

Zakres obowiązków
• pomoc w codziennych czynnościach higienicznych – opróżnianie worka stomijnego
• pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
• pomoc przy poruszaniu się – asekuracja
• prowadzenie gospodarstwa domowego
• przygotowywanie i podawanie posiłków
• wspólne spędzanie czasu
• spacery
• zakupy
• sprzątanie
• pranie
• prasowanie
• rozmowy

ID ogłoszenia: 9825785e6f9f3c1d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Caring Personnel

Ostatnie przedmioty dodane przez Caring Personnel »