€ 1,100.00

Opiekunka do starszego Pana (89 l) w Bremen – praca w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:28
  • Wygasa: 4 dni

Pilnie poszukiwana osoba do podjęcia pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Oferta z Bremen przy opiece nad Panem w wieku 89 lat, cierpiącym na chorobę Alzheimera.

Podopieczny
Poszukujemy Opiekunki/Opiekuna do Pana Buschmanna (lat 89). Podopieczny choruje na Alzheimera i ma problemy z poruszaniem się.
Stan zdrowia
• choroba Alzheimera
• problemy z poruszaniem
Obowiązki opiekunki
• pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
• przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
• pomoc przy poruszaniu się
• drobne prace domowe
• robienie zakupów
• dotrzymywanie towarzystwa
Pozostałe informacje
• własny pokój dla Opiekuna
• dom z ogrodem
• w pobliżu sklep spożywczy
• w pobliżu przystanek autobusowy

ID ogłoszenia: 4995943e07b99d81

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: d.malecka
  • Zarejestrowany od: 16 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez d.malecka

Ostatnie przedmioty dodane przez d.malecka »