€ 1240-1290+ 200 Euro premii

Opiekunka do starszej pani z ok. Siegen praca w Niemczech na 6 tyg. od 17 listopada

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Siegen, Wilnsdorf-Niederdielfen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2017 03:14

Od połowy listopada na około 6 tygodni potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta z Siegen przy opiece nad Panią w wieku 92 lat, która cierpi na demencję i astmę.

Podopieczna ma 92 lata, 172 cm wzrostu i waży 85kg. Cierpi na demencję i astmę. Ma również problemy ze słuchem (nosi aparat słuchowy). Nie występuje inkontynencja. Pani porusza się jeszcze w miarę samodzielnie, korzysta z pomocy balkonika. Pani lubi czytać i oglądać TV.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów.

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach związanych z higieną ciała i ubieraniem, wspólne spędzaniu czasu i aktywizacja podopiecznej.

Praca w nocy nie występuję- podopieczna zażywa leki nasenne. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka w domu (powierzchnia 200 m2) z ogrodem.

Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, własną łazienką, dostępem do Internetu, TV i radia. Możliwe są również tanie połączenia telefoniczne do Polski.

W pobliżu podopiecznej mieszka rodzina, czasami ją odwiedzają. Syn mieszka dość daleko.

Czas wolny to min. 2 h dziennie, do ustalenia z rodziną.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

mocno komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu między 17.11. a 24.11. na 6-7 tygodniowe zastępstwo
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 25359f09015855e6