€ ok. 300 euro/mc

Opiekunka dziecięca do 5 letniej Mai praca w Niemczech bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 02:50

Rodzina z Essen zatrudni opiekunkę dziecięcą do 5 letniej Mai. Oferta dorywczej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy odbieraniu dziecka z przedszkola i opiece do powrotu rodziców.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Zarobki: ok. 300 euro miesięcznie – wynagrodzenie do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Rodzina z Niemiec poszukuje opiekunki do 5 letniej dziewczynki Mai. Maja chodzi do przedszkola, zatem opiekunka miała by ją odbierać w tygodniu o ok. 17 i zajmować się dziewczynką przez ok. 2,5 godziny do powrotu jej rodziców. Czasem możliwa jest też praca w niedziele od 10 do 14.

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy dorywczej w niepełnym wymiarze godzinowym
  • posiadanie dobrego podejścia do dzieci
  • duża odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy dorywczej bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia ze zdjęciem na adres:
dominika.zawisz@o2.pl

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-opiekunka-do-dziecka-corka-5-lat-bez-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 838564d25585d584