€ 260 euro /mc + wyżywienie + zamieszkanie

Opiekunka dziecięca-niania praca w Niemczech od zaraz dla kobiet Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9-12 mcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2015 00:10

Poszukujemy opiekunki dziecięcej do podjęcia pracy w charakterze au-pair w Mannheim. Zatrudnienie od zaraz dla kobiet przy opiece nad dziećmi w rodzinie niemieckiej.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce zatrudnienia: Mannheim

Wynagrodzenie: 260 euro /mc + wyżywienie + zamieszkanie

Obowiązki:

  • Zajmowanie się dziećmi w niemieckich rodzinie.
  • Czytanie dzieciom, wychodzenie na spacery, kreatywne zabawy.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie prostych zadań domowych i sprzątanie w pokoju dziecka.

Oczekujemy:

  • aplikacji od osób zdecydowanych odpowiedzialnych i z doświadczeniem w pracy przy opiece
  • totalny brak nałogów – zakaz palenia papierosów
  • wiek pomiędzy 18 a 26
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobry stan zdrowia
  • prosimy o zgłoszenia wyłącznie od osób bezdzietnych i niezamężnych

Oferujemy:

  • kieszonkowe w wysokości 260 euro za 30 godzin pracy
  • oddzielny pokój
  • jedzenie w domu u rodziny niemieckiej
  • pełne ubezpieczenie
  • dla chętnych możliwość opłacenia kursu językowego

Uwaga: Osoby zainteresowane muszą pamiętać o opłacie pobieranej za UDANE pośrednictwo w wysokości 50 euro.

Aplikacja:
Dokumenty – CV, LM w języku niemieckim, 2 zdjęcia, zaświadczenia o niekaralności i o stanie zdrowia – należy przesłać na adres:

info@apvc.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22mma8/

ID ogłoszenia: 12754fcc9fbdceb3