Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Opiekunka osób starszych dam pracę w Niemczech od zaraz do pani w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2016 03:00
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osób starszych dam pracę w Niemczech od zaraz do pani w Bremen

Opis

Od zaraz na dwa miesiące możliwość podjęcia pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Bremen przy opiece nad Panią w wieku 79 lat z zatwierdzoną drugą grupą inwalidzką.

Podopieczna ma 79 lat i waży ok. 50 kg. Pani ma zatwierdzoną drugą grupę inwalidzką. Cierpi na demencję (czasami jest lekko zdezorientowana) i ma problemy z krążeniem. Podopieczna porusza się samodzielnie, czasami potrzebuje odrobiny wsparcia drugiej osoby. Praca w nocy może sporadycznie występować. Należy być zawsze gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.

Obowiązki: Prowadzenie domu – gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, mycie okien. Opieka – pomoc podopiecznej w myciu się (jest krzesło prysznicowe do pomocy), ubieraniu, przypominanie o jedzeniu i piciu, przygotowywanie planu dnia, towarzyszenie przy wyjściu z domu (Pani nie może już sama wychodzić), wspólne spacery, aktywizacja podopiecznej poprzez wspólne rozmowy i organizację czasu
Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym wraz z córką. Córka jest osobą czynną zawodowo. Do tej pory opiekowała się mamą, ale ze względu na obowiązki nie może sobie już na to pozwolić. Potrzebuje więc kogoś, kto będzie miał mamę na oku. Do podopiecznej przychodzi pomoc medyczna, ale wraz z pojawieniem się stałej opiekunki, rodzina będzie te wizyty ograniczać. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2 godziny dziennie plus dodatkowo jeden cały dzień wolny w tygodniu.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 9885763da3770539

ilość wszystkich wyświetleń: 620, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.