Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1100 euro

Opiekunka osób starszych do Pani 77 lat praca Niemcy od 19 lutego, Maulburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Maulburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 04:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osób starszych do Pani 77 lat praca Niemcy od 19 lutego, Maulburg

Opis

Propozycja pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych w rejonie Maulburg. Zatrudnienie od 19-go lutego 2018 przy opiece nad Panią w wieku 77 lat, która ma problemy w samodzielnym poruszaniu się.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Maulburg, okolice Fryburga (Bawaria-Wirtembergia), Niemcy.

Podopieczna ma 77 lat, 160 cm wzrostu i waży 60 kg.

Ma II grupę inwalidzką, cierpi na demencję i astmę. Z powodu inkontynencji nosi pampersy. Ma problemy z poruszaniem się, potrzebuje wsparcia opiekunki bądź porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Cierpi na paranoidalną schizofrenię, bierze regularnie leki. Podopieczna stosuje dietę wegetariańską. W domu znajduje się winda schodowa. W nocy śpi spokojnie, zażywa przed snem leki uspakajające. Raz w tygodniu przychodzi terapeutka na gimnastykę.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, nadzorowanie podopiecznej w ciągu dnia oraz wyychodzenie z nią na spacer. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje i podaje posiłki, pierze, prasuje i prowadzi gospodarstwo domowe. Większe zakupy robi rodzina.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z synem, który jest czynny zawodowo. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do internetu. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.

Poszkujemy pań z podstawową znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 19.02.2018 na dwa miesiące – 1100 EUR netto/m-c + 100 EUR

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 7365a69b869c87a5

ilość wszystkich wyświetleń: 586, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.


Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.