€ 1350-1500 €

Opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech od zaraz w Aachen do Pani z demencją

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Alsdorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min. 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2022 00:30

Od zaraz w okolicach Aachen poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie dotyczy opieki na seniorką, która zmaga się z lekką demencją i wymaga wsparcia.

Poszukujemy opiekunki dla pacjentki z okolic Aachen. Pani ma lekką demencję, porusza się z pomocą chodzika, nie wstaje w nocy.

Zadania opiekunki: pomoc podopiecznej w przebieraniu, dbaniu o higienę osobistą, pielęgnacja ciała, podawanie wyznaczonych leków, gotowanie i wykonywanie prac w domu (np. sprzątanie, robienie zakupów, pranie, mycie okien itd.)

Wymagana znajomość języka niemieckiego i gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie zdrowotne i składki w Niemczech, zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, ustalony czas wolny i wsparcie koordynatora.

517753313

ID ogłoszenia: 299627978d8dcb82