€ 1100 euro

Opiekunka osób starszych Niemcy praca w Uetze do pani 87 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Uetze
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące minimum
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 marca 2014 18:59

Poszukiwana godna zaufania opiekunka osoby starszej w miejscowości Uetze. Praca w Niemczech przy opiece nad starszą Panią w wieku 87 lat. Oferta na minimum 2 miesiące dla opiekunki z komunikatywną znajomością języka.

Nr referencyjny 2/SE
Start: 23-04-2014
Wynagrodzenie netto: 1100€/miesiąc
Praca na min. 2 miesiące
150€ zwrot kosztów dojazdu.
31311 Uetze Deutschland

Podopieczna
- 87 lata
- 70 kg
- 160 cm

Podopieczna mieszka sama w domu w małej miejscowości. Najbliższa rodzina mieszka w odległości 12 km. Nie ma nocnego wstawania. Podopieczna wymaga drobnej pomocy przy toalecie i podczas codziennej higieny. Pflegediennst nie przychodzi. Wymaga drobnej pomocy przy chodzeniu. Podopieczna wymaga pomocy przy codziennych czynnościach takich jak np. ubieranie.

Opiekunka:
- min. 40 lat
- Język niemiecki komunikatywny
- wyjazd na min. 2 miesiące
- Umiejętności gotowania
- Wymagane prawo jazdy

Opiekunka dostanie własny pokój, w pełni umeblowany z dostępem do internetu. Najbliższy sklep około 4 km. Opiekunka ma prawo do czasu wolnego dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Obowiązki opiekunki
- zwykłe prace domowe
- zakupy
- gotowanie
- pomoc przy codziennych czynnościach podopiecznej.
- drobne prace w niewielkim ogrodzie.

Kontakt
tel. +48 733663546 (Magdalena)

bądź o przesyłanie CV na adres:
biuro@perfekt-pflege24.pl

ID ogłoszenia: 4675335a72bd003e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Perfect Care
  • Zarejestrowany od: 28 marca 2014

Inne przedmioty dodane przez Perfect Care

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Perfect Care »