€ 1,100.00

Opiekunka osób starszych oferta pracy w Niemczech, do seniorki w Sennestadt (Bielefeld) 11.08.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sennestadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 mc
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 02:41
Opiekunka osób starszych oferta pracy w Niemczech,  do seniorki w Sennestadt (Bielefeld) 11.08.

Poszukiwana osoba obdarzona empatią do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Sennestadt (ok Bielefeld) przy opiece nad sympatyczną seniorką w wieku 87 lat.

Poszukujemy sympatycznej opiekunki dla 87-letniej podopiecznej pani Anni, zamieszkałej w Sennestadt (niedaleko Bielefeld). Podopieczna cierpi na demencję, cukrzycę i ma problemy z poruszaniem się. Pani Anni waży ok. 50 kg i ma 164 cm wzrostu. Podopieczna mieszka ze swoim małżonkiem, który jest samodzielny.
Termin rozpoczęcia: 11.08.
Miejscowość: Sennestadt (Bielefeld)
Czas trwania umowy: 1 mc
Wynagrodzenie: 1100 euro netto

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:
• Osobny pokój (30m2)
• Osobna łazienka
• Telewizor
• Internet – wifi
• Podnośnik,
• Krzesełko toaletowe,
• Łazienka podopiecznej dostosowana do użytku osoby niepełnosprawnej.
* Szczegóły oferty wakacyjnej przedstawiają nasi rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
Stan podopiecznej
• drugi stopień niepełnosprawności
• niedowidzenie (okulary)
• dezorientacja co do czasu, miejsca i osób
• problemy z poruszaniem się – podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i balkonika

Wymagane kwalifikacje
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• co najmniej roczne doświadczenie w opiece, samodzielność podczas wykonywania obowiązków
• referencje
• wyrozumiałość i empatia

Zakres obowiązków
• pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
• pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
• pomoc przy poruszaniu się, transfer
• prowadzenie gospodarstwa domowego
• przygotowywanie i podawanie posiłków
• gotowanie
• wspólne spędzanie czasu
• spacery
• rozmowy
• sprzątanie
• pranie
• prasowanie

ID ogłoszenia: 210577f50a453e37

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Caring Personnel

Ostatnie przedmioty dodane przez Caring Personnel »