€ 1,400.00

Opiekunka osób starszych, oferta pracy w Niemczech – Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 03:24

Agencja zatrudnienia ogłasza rekrutację dla opiekunek osób starszych chętnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy opiece nad seniorami w obrębie miasta Dortmund. Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka.

BeTeCare – Każdy jest dla nas ważny.

BeTeCare ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie w branży. Cechuje nas głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta oraz Współpracownika. Specjalizujemy się w świadczeniu usługi opieki domowej dla osób dorosłych w Niemczech.
…jeśli pracujesz jako OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH i masz dość dużych korporacyjnych firm gdzie jesteś niewidzialnym kółkiem w maszynie – przyjdź do nas…..
Zakres obowiązków:
Sprawowanie opieki nad osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych,
Prace związane z prowadzeniem domu ( zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków)
Podstawowa pielęgnacja podopiecznego (kąpiel, toaleta)
Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego
Wymagania:
Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą /chorą
Cierpliwość
Empatia
Komunikatywność
Zaangażowanie w pracę
Wysoka kultura osobista
Uczciwość
Oferujemy:
Zarobki do 1400 € plus bonusy
Legalną pracę – zatrudnienie w oparciu o jedną umowę zlecenie,
Dokument A1 oraz kartę EKUZ,
Odprowadzanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, rentowe
od średniej krajowej 4000 zł
Elastyczne terminy wyjazdów,
Pokrycie kosztów przejazdu,
Zakwaterowanie, wyżywienie,
Stałą opiekę naszych pracowników,

Osoby spełniające powyższe wymagania oraz zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesłania zgłoszenia na adres info@betecare.pl sms lub telefon na nr 882 693 336 / 42 230 92 57

ID ogłoszenia: 63557b312035b998

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: BeTeCare
  • Zarejestrowany od: 9 sierpnia 2016

Inne przedmioty dodane przez BeTeCare

Ostatnie przedmioty dodane przez BeTeCare »