€ 1300 euro netto

Opiekunka osób starszych – oferta pracy w Niemczech Getynga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Luksemburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: od 2 miesiecy do roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2015 05:24

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych w Getyndze. Zatrudnienie w opiece nad starszą, 92-letnią panią z demencją i problemami w samodzielnym poruszaniu się.

Luksemburg – Gostingen – praca od 30 VIII – 1300 euro na rękę – niemieckie ubezpieczenie rentowo emerytalne

Opis stanowiska
Zatrudnimy opiekunkę do spokojnej i sympatycznej Pani 92 lata , która jest osobą leżąco – chodzącą ( waga 42 kg) , z demencją , 3 razy dziennie przychodzi caritas , w domu jest osoba która sprząta i gotuje , 2 razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka dodatkowo , jest osoba która robi zakupy – opiekunka robi listę zakupów
Zadania opiekunki: transfer z łóżka na wózek do posiłków , karmienie pacjentki , zmiana pampersów – jeśli zajdzie potrzeba, pomoc w chodzeniu do toalety , pacjentka jak ma lepszy dzień to z pomocą idzie do toalety ,

W domu jest internet, opiekunka ma dla siebie cale piętro z łazienką
- czas wolny 2 – 3 h dziennie

Wymagania
Oczekujemy:
• doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
• wiek 40 – 62 lat
• komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
• osoba silna – do podnoszenia pacjentki ( pacjentka waży 42 kg )

Nasza oferta
Oferujemy:
• legalne, stałe zatrudnienie
• pełne ubezpieczenie zdrowotne (opłacone składki: emerytalne, rentowe, zdrowotne, wypadkowe oraz w przypadku utraty pracy), w AOK – Niemieckie ubezpieczenie
• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
• zwrot kosztów podróży,
• indywidualną opiekę i wsparcie firmy w czasie pracy za granicą w języku polskim, niemieckim,
• atrakcyjne wynagrodzenie, 1300 euro na rękę
• gwarantujemy czas wolny dla pracownika,
Sposób aplikowania
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail
proszę w emial podawać numery komórkowe oddzwonimy
( od tygodnia w okolicy remontują nadajnik sieci komórkowej i są problemy z zasięgiem )
opieka.w.de@onet.eu
514384801 –orange

ID ogłoszenia: 35255c65287cedda

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez opieka.w.de@onet.eu

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez opieka.w.de@onet.eu »