€ 1.000 – 1.200 Euro netto

Opiekunka osób starszych – oferty pracy w Niemczech Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim,Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 22 marca 2015 00:10

Aktualna rekrutacja do pracy w Niemczech na stanowisko opiekunki osób starszych w Mannheim oraz Stuttgarcie. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka.

ZAPEWNIAMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie 1.000 – 1.200 Euro netto miesięcznie
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stałą opiekę koordynatora w Polsce
• pełne ubezpieczenie, opłacane składki ZUS
• bezpłatny dojazd i powrót
• pełną organizację wyjazdu, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
• elastyczne terminy wyjazdów

ZADANIA:
• sprawowanie podstawowej opieki pielęgnacyjnej oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
• proste prace domowe

WYMAGANIA:
• min. podstawowa i komunikatywna znajomość j. niemieckiego – B1,

warunek konieczny
• min. półroczne doświadczenie w opiece nad osobą starszą w Niemczech
• serdeczność, cierpliwość, wyrozumiałość, pogodne usposobienie
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• mile widziane wykształcenie medyczne lub pielęgniarskie

Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie: 0048 32 781 59 42/43/44
Odwiedź nas w Centrum Rekrutacyjnym w Katowicach:
Centrum Rekrutacyjne Katowice
ul. Opolska 22, 40-084 Katowice
Zapraszamy 7:00 – 16:00
Wyślij CV na adres mailowy: miedzynarodowy@personnelsolutions.pl
Dowiedz się więcej o ofercie pracy na naszej stronie: www.pewnaopieka.pl

ID ogłoszenia: 559550c1e90856d5