€ uzależnione od znajomości języka

Opiekunka osób starszych praca Niemcy opieka nad Panią z ok.Hanoweru ok.19.10.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover, Hanower, Lehrte
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2015 01:04

Seniorka w wieku 89 lat, mieszkająca niedaleko Hanoweru potrzebuje opieki. Aktualna oferta pracy w Niemczech na stanowisko opiekunki osoby starszej, adresowana do osób z komunikatywną znajomością języka.

Pani ma 89 lat, 160 cm wzrostu i waży 69 kg. Pani cierpi na nadciśnienie, ma problemy z sercem i cierpi na częściowy brak czucia w nogach, przez co ma problemy z równowagą i może się przewrócić. Porusza się przy rollatorze, ma problemy ze słuchem, nosi aparat słuchowy oraz okulary. Podopieczna ma drobne problemy z orientacją w czasie i do miejsca.

Pani przeważnie śpi w ciągu dnia, jest aktywna w nocy. W ciągu dnia ma zapewnioną opiekę (w tym również posiłki), potrzebuje wsparcia ze strony opiekunki/opiekuna w nocy.
Obowiązki

Pomoc w myciu, ubieraniu, wspólne spędzanie czasu z podopieczną oraz zajmowanie się domem, np, sprzątanie, prasowanie, mycie naczyń itp.

Informacje dodatkowe

Pani jest bardzo otwarta i boi się zostawać sama. Podopieczna mieszka w budynku, w którym do dyspozycji jest opieka medyczna. Dla opiekuna/opiekunki przewidziane jest osobne mieszkanie z łazienką i TV. Czas wolny to pół dnia dwa razy w tygodniu.
Kontakt

tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Gotowość do wyjazdu 18.09. lub kilka dni wcześniej na dwa miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);

Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);

Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;

Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;

Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;

Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);

Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;

Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 675560be63b5efb4