€ 1000-1400 Euro

Opiekunka osób starszych – praca w Niemczech Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1-2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 września 2014 01:09

Aktualne ogłoszenie dla opiekunek osób starszych gotowych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy opiece nad seniorami w Hamburgu. Doświadczenie przy tej ofercie jest wymagane.

Veritas Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Firma Veritas Doradztwo Personalne Sp. z o.o. aktualnie prowadzi ogólnopolską kampanię rekrutacyjną na stanowisko:

OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ W NIEMCZECH
Region: Niemcy
Opis stanowiska:
Do współpracy zapraszamy osoby z całego kraju.

Dysponujemy największą bazą ofert pracy na terytorium całych Niemiec.

Oferujemy wysokie wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia, posiadanych kwalifikacji
oraz znajomości języka niemieckiego.

Wynagrodzenie od 1000-1400 EUR ( netto).

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację z podopiecznym oraz doświadczenie w opiece nad osobami

Oferujemy:
• wysokie wynagrodzenie
• zwrot kosztów podróży
• na bieżąco ok. 50 wolnych ofert pracy.
• w pełni legalne zatrudnienie
• dodatkowo prywatne ubezpieczenie zdrowotne
• zakwaterowanie i wyżywienie
• opiekę koordynatorów w całym kraju
• Europejską Kartę Ubezpieczenia (EKUZ)
• dodatkowo wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne ( ok 150 EUR)

UWAGA ! W przypadku pilnych wyjazdów do 3-4 dni przewidywana PREMIA !

Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.
Zadzwoń do nas a uzyskasz dodatkowe informacje.

Nie musisz do nas przyjeżdżać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem adresu e-mail:

VERITAS Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
Nr certyfikatu 7968
tel. 71 724 25 08 infolinia: 801 007 173
tel. kom. 535 228 070
e-mail: opiekunki@veritasdp.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 162541ac90bc4bb5