€ 1200 netto + 150 dodatek

Opiekunka osób starszych – praca w Niemczech, Nördlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 03:29

Począwszy od 10-go grudnia możliwa praca w Niemczech jako opiekun – opiekunka osób starszych. Zlecenie z Nördlingen dotyczy opieki nad seniorem w wieku 94 lat, który cierpi na demencję, cukrzycę i inkontynencję.

Rozpoczęcie: 10.12.2017
Miejscowość: Nördlingen
Osoba podopieczna: mężczyzna
Wzrost 165 cm
Waga 85
Wiek 94 lat
Opis osoby podopiecznej:
Do opieki samotny, mobilny Pan. Mimo wieku Pan porusza się samodzielnie, a na spacery korzysta z pomocy rollatora. Na piętrze mieszka 60 letni syn, który wciąż pracuje. Obecna Opiekunka mówi, że Podopieczny jest zabawny i miły, a syn w sobotę i niedziele robi sam obiad. Okolica jest przepiękna – miasto otoczone starym murem i obronnymi wieżyczkami. Opiekunka Mówi że noce podopieczny przesypia nie jest wymagający co do posiłków.
Schorzenia: osłabienie starcze, demencja, inkontynencja, cukrzyca
Pflegedienst: brak
Czynności wykonywane przez podopieczną:
- poruszanie się- samodzielnie
- toaleta- z pomocą
- higiena osobista/ mycie- z pomocą
- ubieranie- z pomocą
Wstawanie w nocy: brak
Zakres obowiązków:
- gotowanie
- sprzątanie
- pranie
- zakupy
Warunki domowe: mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem
Warunki dla Opiekunki:
- pokój z Internetem
- osobna toaleta (wc)
Wymagania:
- dobry znajomość j. niemieckiego
- gotowość do pracy 2 msc
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1200-dobra znajomość języka
Dodatek świąteczny 150,00 EUR netto
Składki ZUS odprowadzane od przychodu
Kontakt telefoniczny pod numerem: + 48 574 701 865, bądź mailowy na adres: praca@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 7625a14271bf274a