€ 1,290.00

Opiekunka osób starszych praca w Niemczech od zaraz w Monachium do 5.06.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2018 04:58

Do 5-go czerwca możliwa praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie od zaraz z Monachium przy opiece nad Panem w wieku 95 lat, który cierpi na demencję i nadciśnienie.

Pan ma 95 lat, 183 cm wzrostu i waży 85 kg. Podopieczny cierpi na częściową demencje i nadciśnienie. Ze względu na problemy urologiczne Pan ma podłączony cewnik. Senior stara się poruszać samodzielne lecz należy go asekurować.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, pomoc przy ubieraniu się i higienie osobistej, wspólne jedzenie posiłków, spędzanie czasu z podopiecznym, towarzyszenie mu podczas spacerów i pójścia do lekarza

Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być przygotowanym do niesienia pomocy w każdej chwili.

Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka w domu z ogrodem w raz ze swoją małżonką. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do Internetu.

W domu do pomocy znajduje się krzesło toaletowe, lift, balkonik oraz wózek.

Do podopiecznego przychodzi opieka medyczna.

Czas wolny do uzgodnienia: codziennie min. 2 godziny dziennie.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz do 5.06.
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 9545afaabe2588da