€ 1100 Euro Netto

Opiekunka osoby starszej dla 92-letniej pani – praca Niemcy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2015 03:10

Starsza pani w wieku 92 lat z Berlina poszukuje pilnie opiekunki. Oferta pracy w Niemczech przy opiece dla osoby dyspozycyjnej od 11 czerwca na okres 6 tygodni oraz ze znajomością języka.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 92-letniej pani – Berlin (Tempelhof). Pani z lekką demencją i ogólnym osłabieniem.

Obowiązki domowe: zakupy, gotowanie, zmywanie naczyń, pranie, prasowanie i sprzątanie. Opieka: pomoc w kąpieli, pomoc w korzystaniu z toalety, nadzór nad prawidłowym przyjmowaniem leków oraz towarzyszenie w codziennych czynnościach. Pani mieszka sama w 5-pokojowym mieszkaniu.

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od 11.06. na min. 6 tygodni.

Zapewniamy: legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie – 1100 Euro netto, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy

Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 433556f0529a30d9