€ 1250E

Opiekunka osoby starszej do pracy w Niemczech w Bremen (Pani w wieku 77 lat)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzg.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2017 02:58

Od 15-go sierpnia potrzebna osoba do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w rejonie Bremen w opiece nad seniorką w wieku 77 lat. Podopieczna jest zniedołężniała, jest po wylewie i ma początek demencji, porusza się z rolatorem, ma inkontynencję –nosi wkładki lub pieluchy.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych z doświadczeniem w opiece.
Opis stanowiska
Miejsce pracy: HASSEL, 27234 NIEMCY -Między Bremen a Hannoverem
Termin wyjazdu: 15 sierpnia

Pani Christa (ur. 1940, 165cm, 60 kg) – mieszka sama
podopieczna jest zniedołęzniał, jest po wylewie i ma początek demencji, porusza się z rolatorem, ma inkontynencję –nosi wkładki lub pieluchy,

Nie ma nocnego wstawania

Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką i tv
-internet na stałym łączu

Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunki z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim.
Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 1150-1250E na rękę z językiem dobrym
-stawka 1000-1100 E z językiem komunikatywnym

-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
dodatek świąteczny
gwarancja terminowych i szybkich wypłat
legalną pracę, ekuz, A1
szybkie wyjazdy
wypłata w euro lub pln
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228
Nie pobieramy żadnych opłat!!!

ID ogłoszenia: 9175980659f231cf