€ 6500 PLN

Opiekunka osoby starszej do samotnej seniorki praca w Niemczech, Goslar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Goslar
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2017 04:07

Potrzebny opiekun lub opiekunka osób starszych do legalnej pracy w Niemczech przy opiece nad seniorką z miejscowości Goslar. Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekun/ka Osób Starszych

Oferujemy:
•legalne zatrudnienie
•atrakcyjne wynagrodzenie
•nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
•ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki

Obowiązki:
•proste prace domowe
•opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna

Wymagania:
•znajomość jęz niem
•doświadczenie w opiece
•przyjazne i pogodne usposobienie,
•dobry stan zdrowia
•mile widziane prawo jazdy

Więcej informacji:
Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56 pok. 301, Budynek A.
Tel.: 666 826 912, 12 290 44 39
www.opiekunki.interkadra.pl

ID ogłoszenia: 238590c1d5fe7c58

Brak tagów