€ 1250€

Opiekunka osoby starszej do seniorki – praca w Niemczech, Cadolzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cadolzburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2018 04:37

Od 20-go maja do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zlecenie z Cadolzburg przy opiece nad Panią w wieku podeszłym, która wymaga wsparcia w codziennych czynnościach.

PROBETREUUNG oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Niemczech. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:

OPIEKUNKI DLA OSOBY STARSZEJ

Miejsce pracy: Niemcy, Cadolzburg

Początek: 20-05-2018

Pani Gerda to spokojna, łagodna podopieczna. Potrzebuje Opiekunki, która zachęci ją do wyjścia na spacer. Podopieczna raz w tygodniu ma wizytę ergoterapeuty- 45 min. Podopiecznej zdarza się wstawać w nocy, ale Opiekun nie musi do niej wstawać. Porusza się o rollatorze/laska stara się chodzić sama, sama wstaje z łóżka. Opiekunka nie dźwiga podopiecznej. Opiekunka ma czas wolny:
Poniedziałek 13-17, Wtorek 14-18, Środa 13-17,Czwartek 13-17,Piątek 10-18
Zakupy robi Opiekunka jest do dyspozycji samochód (automat).
Przychodzi ogrodnik do ogrodu oraz sprzątaczka raz w tygodniu.
Podopieczna wstaje o 9:00, śniadanie, herbatka i gazeta. Koniec dnia jest około o 22:00
Dwa razy w tygodniu jest kąpiel pomagamy podopiecznej. Podopieczna ma biegunki, trzeba zmieniać pieluchy bo podopieczna nie zawsze zdąży do toalety. W domu jest wszystko co potrzebne.
Rodzina jest bardzo pozytywnie nastawiona.

Zakres obowiązków:
– pomoc przy higienie osobistej
– dbanie o dobre samopoczucie podopiecznej
– prowadzenie gospodarstwa domowego

Wymagania:
Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Doświadczenie w opiece
Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość
Prawo jazdy

GWARANTUJEMY:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
Odprowadzane składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW
ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1250 EURO NETTO
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami Probetreuung

Zapraszamy do kontaktu mailowego, w zgłoszeniu prosimy o zamieszczanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883) kontakt probetreuung.eu lub telefonicznego 516908838

ID ogłoszenia: 8155acddfa99126e

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.