€ do uzgodnienia + zakwaterowanie

Pakowacz ciastek na produkcji aktualna praca w Niemczech dla par od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:30

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji ciastek dla pakowacza. Zatrudnienie od zaraz na okres świąteczny dla Polaków z podstawową znajomością języka przy pakowaniu ciastek.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji ciastek

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za sortowanie oraz pakowanie ciastek.

Wymagamy:

  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane osoby z prawem jazdy oraz własnym autem
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zakwaterowania
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki
  • możliwość podjęcia pracy również dla par
  • uczciwe warunki zatrudnienia i atrakcyjne stawki godzinowe
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 32 755 32 32

Aplikować można również za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: raciborz@kirschgruppe.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-pakowanie-ciastek-3074575.html

ID ogłoszenia: 722565b897a2d191

2 komentarze na “Pakowacz ciastek na produkcji aktualna praca w Niemczech dla par od zaraz”

  1. Werka123 na 21 marca 2019 @ 11:45

    Proszę o kontakt mój meil weronikakluczyk0@gmail.com

  2. Witam jestem oferta zainteresowana;prosze o kontact ;gosmat14@gmail.com