€ 9 euro brutto/h

Pakowacz elektroniki w hurtowni dam pracę w Niemczech od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 03:14

Zatrudnimy pracowników fizycznych do pakowania elektroniki na magazynie w hurtowni z Monachium. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Monachium

Zarobki: 9 euro brutto za godzinę plus możliwość otrzymania premii wydajnościowych i uznaniowych

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy na magazynie w hurtowni elektroniki.
  • Obowiązkiem pracownika będzie zbieranie towarów zgodnie z listą.
  • Osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za pakowanie i przygotowanie towarów do wysyłki.
  • Z reguły są to małe zamówienia, jednak czasem trzeba przygotować towar na palecie.

Oczekiwania:

  • minimum pół roku doświadczenia w pracy na magazynie
  • umiejętność zdyscyplinowania się
  • rzetelne i sumienne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobre zdrowie i sprawność fizyczna
  • zwinność, dobra koordynacja ruchowa
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie w poszukiwaniach zamieszkania
  • dobre zarobki z możliwością otrzymania dodatków
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV w języku niemieckim na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pakowanie elektroniki, Monachium.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-elektroniki-w-hurtowni-monachium/

ID ogłoszenia: 35154c4d5568938c

2 Odpowiedzi na “Pakowacz elektroniki w hurtowni dam pracę w Niemczech od zaraz Monachium”

  1. Jestem zainteresowany. Nr tel 505122032

  2. Andrzej1978 na 14 lutego 2015 @ 15:09

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy . Mam doświadczenie na takim stanowisku pracowałem 7lat.Bardzo chętnie podejmę prace nawet od zaraz. Nr 794673295